Portofol Lëkure Për Lekë, Karta dhe Telefon deri në 5″

2,490 L

Krahaso

Përshkrimi

Material Lëkure, kompakt, me peshë të lehtë dhe të qëndrueshme

Shërben për të mbajtur Lekë, Karta si dhe Telefon deri në 5″

Ngjyrat: Zeze, Blu, Roze, Kafe

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Portofol Lëkure Për Lekë, Karta dhe Telefon deri në 5″”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss