Punkt

1,600 L

Kategori: ,

Përshkrim

Një pastrues i gatshëm për përdorim i bazuar në një alkool dhe tretës natyralë.
Heq njollat e stilolapsit , çamçakëzit, vajit, ngjitësit, lustrimit të këpucëve, bitumit, plastelinës, parafinës, katranit, gomës dhe disa bojrave me llak.

Lë një aromë intensive dhe të freskët portokalli.

Vendoseni direkt në një sipërfaqe, prisni 30-60 sekonda në varësi të  njollave dhe fshijeni me një leckë mikrofibre.

Testoni në një zonë të vogël para përdorimit.

Mos e lini të thahet në sipërfaqe.

Mos e përdorni në gome, plastikë të butë dhe pleksiglas.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punkt”