Qeramike Q7

4,500 L

Kategori: ,

Përshkrim

Qeramike per mbrojtejen e  bojës se makines me kuarc  shkëlqim kristal  hidrofobik.

Veshje e njohur qeramike e aplikuar me sukses në mijëra makina në të gjithë botën.

E perbere me grimca nano qe  krijon nje shtrese  hidrofobike.

Si të aplikoni produktin:

-Shkundni shishen mirë para përdorimit dhe prisni 3 minuta para se ta hapni.

-Mbështilleni  leckën e vogël rreth anës së butë të aplikuesit.

-Vendosni disa pika të Q7 Crystal mbi aplikuesin e mbuluar me leckë të vogël.

-Vendosni një shtresë të hollë dhe të barabartë në një seksion të objektit.

-Lëreni shtresën në sipërfaqe për rreth  3-5 minuta .

 

Kujdes: Mos e aplikoni Q7 në sipërfaqe të nxehtë ose te ekspozuar nen rrezet e diellit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qeramike Q7”