Ulje!

Renova Qeramik Aeroterm

10,990 L 6,990 L

Krahaso

Out of stock

Kategoria:

Përshkrimi

Portativ dhe pa tuba
Perdoret ne dimer si ngrohes,
ne vere si freskues
Shume ekonomik
Mbulon nga 20-25 m2 siperfaqe
Permasat: gjatesia 64cm, gjeresi
16 cm, lartesia 25 cm.

Informacion shtesë

Përmasat 64 × 16 × 25 cm

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Renova Qeramik Aeroterm”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss