Set Bralete Dhe Slip Braziliane 4839

2,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

 

  • Bralete dhe slip braziliane tё karakterizuara nga detaje nё ngjyrё tё zezё dhe gold.
  • Japin komfort tё shkёlqyer, me cilёsi maksimale.
  • Pёrqindja e etiketёs pёr pjesёn e sipёrme 65% poliamid,19 % poliester,16% elastan.
  • Pёrqindja e etiketёs pёr pjesёn e poshtme 47% pambuk, 33% poliamid,19% poliester,11 % elastan.
  • Ngjyra e disponueshme e zezё me detaje gold.
  • Masat e disponueshme S,M,L.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Bralete Dhe Slip Braziliane 4839”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss