Set Gotash

19,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Seti i gotave të kristalizuara me detaje klasike apo neoklasike
dhe formë elegante i jep hijeshi e madhështi çdo tryeze.
Seti përmban:
– 12 gota të thjeshta
– 12 gota me front
– një brokë.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Gotash”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh