Set Karikuesi Për Makinë dhe Shtëpi Fast Charger

1,990 L

Krahaso

Përshkrimi

Home Charger

Car Charger

1 M Data Cable

Funksioni: Fast Charger,  Dual USB Charger

Ngjyrat: zeze, jeshile, portokalli

 

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Karikuesi Për Makinë dhe Shtëpi Fast Charger”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss