Set Pёr Meshkuj EC1649

2,500 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Set Pёr Meshkuj bluzё me jakё rrethore + boxer.
Ky set nga Enrico Coveri pёrmban bluzё me jakё rrethore dhe boxer.
Njё set mjaft i rehatshёm, qё falё freskisё dhe aftёsisё pёrthithёse qё i sjell fibra e pambukut ёshtё perfekt pёr tu veshur nё pёrditshmёrinё tuaj .
Pёrqindja e etiketёs pёr bluzёn 93% pambuk 7% elastan.
Pёrqindja e etiketёs pёr boxer-in 93% pambuk 7% elastan.
Vjen nё ngjyrat e blu, gri e lehtё, gri e errёt.
Masat e disponueshme S,M,L,XL.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Pёr Meshkuj EC1649”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss