Set Pёr Meshkuj EC1652

2,500 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Set Pёr Meshkuj
Ky set nga Enrico Coveri pёrmban bluzё me jakё rrethore dhe boxer
Njё set mjaft i rehatshёm, qё falё freskisё dhe aftёsisё pёrthithёse qё i sjell fibra e pambukut ёshtё perfekt pёr tu veshur nё pёrditshmёrinё tuaj .
Pёrqindja e etiketёs pёr bluzёn 93% pambuk 7% elastan.
Pёrqindja e etiketёs pёr boxer-in 93% pambuk 7% elastan.
Vjen nё ngjyrat blu dhe e zezё.
Masat e disponueshme S,M,L,XL.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Pёr Meshkuj EC1652”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss