Set Pjatash Për 12 Persona

58,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Set porcelani me detaje klasike, për t’i dhënë madhështi tryezave tuaja! Pjesë e setit janë:
– 12 pjata servisi 27 cm
– 12 pjata të thella 22 cm
– 12 pjata për ëmbëlsira 19 cm
– 12 tasa supe 15 cm
– 12 filxhanë kafeje
– 3 pjatanca ovale 35 cm, 30 cm dhe 23 cm
– 1 mbajtëse salce
– 1 pjate per salcat
– 1+1 supjere (me kapak)
– 2 kripore
– 2 mbajtëse erëzash
– 2 mbajtëse për stikadent

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Pjatash Për 12 Persona”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss