Set Sytjena dhe Slip 4843

2,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

 

  • Sytjena dhe slip me fjongo  tё karakterizuara nga detaje nё ngjyrё tё zezё.
  • Japin komfort tё shkёlqyer, me cilёsi maksimale.
  • Pёrqindja e etiketёs pёr pjesёn e sipёrme 46% pambuk, 41% poliamid, 7% elastan 6% metalo.
  • Pёrqindja e etiketёs pёr pjesёn e poshtme 83% poliamid, 11% elastan, 6% metallo.
  • Ngjyra e disponueshme e zezё.
  • Masat e disponueshme S,M,L.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Sytjena dhe Slip 4843”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss