Set Sytjena Dhe Slip Braziliane 4830

2,700 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

 

• Set sytjena dhe slip braziliane me dantellё me lule.
• Set intimo rinor i realizuar me pambuk tё butё elastik tё ndёrthurur me rreze tё punuar me lule.
• Pёrqindja e etiketёs 47% pambuk, 30% poliamid, 12% viskozё, 11% elastan.
• Ngjyrat e disponueshme e zezё, blu.
• Masat e disponueshme S,M,L.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Sytjena Dhe Slip Braziliane 4830”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss