Set Sytjena Dhe Slip Braziliane 4854

2,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

  • Sytjena  dhe slip braziliane tё karakterizuara nga detaje nё ngjyrё tё zezё dhe silver.
  • Japin komfort tё shkёlqyer, me cilёsi maksimale.
  • Pёrqindja e etiketёs 46% pambuk, 45% poliester, 6% elastan, 3 % metalo.
  • Ngjyra e disponueshme e zezё.
  • Masat e disponueshme S,M,L.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Sytjena Dhe Slip Braziliane 4854”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss