Set Tenxheresh

6,490 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– Set me 4 tenxhere dhe 2 tiganë.
– Material inoksi i pa oksidueshëm dhe jo-ngjitës.
– Me kapakë qelqi.
– Tigani i madh me veshje guri.
– I përshtatshëm edhe për sobat me induksion.
– Seti përmban:
1. Tenxhere 16×9.5 cm (Kapaciteti 1.9 litër)
2. Tenxhere 18×10.5 cm (Kapaciteti 2.5 litër)
3. Tenxhere 20×11.5 cm (Kapaciteti 3.4 litër)
4. Tenxhere 24×13 cm (Kapaciteti 5.8 litër)
5. Tigan 16×9.5 cm (Kapaciteti 1.9 litër)
6. Tigan 24×6.5 cm

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Tenxheresh”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss