Set Tenxheresh

3,490 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– Material inoks
– Secila nga tenxheret ka kapakun përkatës
– Seti permban:
1. Tenxhere me diametër 20 cm (4 litra)
2. Tenxhere me diametër 22 cm (5 litra)
3. Tenxhere me diametër 24 cm (6 litra)
– Një produkt për gatime të shpejta dhe me shije i cili nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj.
– Përdoret në vatra gazi dhe elektrike.
– Lahet lehtësisht edhe në makinën larëse.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Tenxheresh”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss