Set Tenxheresh Me Veshje Guri

4,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– Një set shumë cilësor për kuzhinën tuaj, me 2 tenxhere dhe 2 tiganë me veshje guri anti-ngjitje, për gatime të shëndetshme dhe të shpejta.
– Kapakët e tenxhereve dhe të tiganit të thellë janë me xham.
– Seti përmban:
1. Tenxhere 20cm
2. Tenxhere 24 cm
3. Tigan 24 cm
4. Tigan i thellë 18 cm

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Tenxheresh Me Veshje Guri”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss