Set Tenxheresh Me Veshje Guri

6,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Një set shumë i nevojshëm në kuzhinën tuaj, me 2 tenxhere dhe një tigan me material shumë cilësor me veshje guri dhe me kapakë qelqi.
– Me veshje guri jashtë dhe alumin në pjesën e brendshme.
– Veshja e gurit bën të mundur që tenxherja të ketë sipërfaqe jo ngjitëse.
– Materiali lejon një nxehje të shpejt duke kursyer energji.
– Me doreza silikoni për tju mbrojtur nga nxehtësia.
– Seti permban:
• Tenxhere 24 cm x 11.5 cm
• Tenxhere 24 cm x 10.5 cm
• Tigan 24 cm x 5.5 cm

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Tenxheresh Me Veshje Guri”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh