Set Tenxheresh Schafer

9,999 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Seti permban:

– Tenxhere të thella 16 cm.
– Tenxhere të thella 18 cm.
– Tenxhere të thella 20 cm.
Tenxheret kanë cilësi për të ruajtur vlerat ushqyese si dhe dizajn për të zbukuruar ambjentin tuaj…

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Set Tenxheresh Schafer”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss