Sfungjer Me Mikrofibra Për Larje Me Dorë

990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Sfungjer me mikrofibra për larje me dorë

• Me dy sipërfaqe të ndryshme për përdorim të dyfishtë.
• Fibrat e gjata pastrojnë butësisht, janë shumë absorbuese dhe rrisin shkumëzimin.
• Përmasat 82 x 142 x 280 mm
• Produkt origjinal Gjerman

Ref: 428100

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sfungjer Me Mikrofibra Për Larje Me Dorë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss