Sfungjer Profesional Për Luçidim

1,390 L

Kategori:

Përshkrim

Sfungjer Profesional Për Luçidim

• Me formë rrethore me diametër 160 mm.
• Me butësi mesatare, për pastrim dhe luçidim.
• Ngjyra jeshile
• Produkt origjinal Gjerman

Ref: 493000

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sfungjer Profesional Për Luçidim”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh