Sfungjer Rrethor Për Lucidim

1,990 L

Kategori:

Përshkrim

Sfungjer profesional për lucidim

• Me formë rrethore me diametër 133 mm
• Për pastrim dhe lucidim
• Produkt origjinal Gjerman

Ref: 493141

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sfungjer Rrethor Për Lucidim”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh