Shampo Neutro

600 L

Kategori: ,

Përshkrim

Shampo e koncentruar, e krijuar për larje manuale

Krijon një shkumë shumë të trashë dhe efikase.

Nuk përmban fosfate dhe nuk lë njolla.

Krijon një shtresë mbrojtëse me shkëlqim në sipërfaqe.

 

ZONA E APLIKIMIT:

– trupat e makinës

– motoçikleta, biçikleta, quads

 

METODA E PERDORIMIT:

Bëni një tretësirë 100 ml / 10 l me ujë.

Para përdorimit, lani grimcat e rërës nga bojëra e makinës për të parandaluar gërvishtjet.

Përhapeni solucionin në sipërfaqe përmes sfungjerit ose furçës së butë dhe lajeni me ujë.

Përdorni ujë të demineralizuar për efektet më të mira.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shampo Neutro”