Shërbime Makine Me Këste

Kategoria:

Përshkrimi

Riparo Tani, Paguaj Më Vonë”

Shërbimet e makinës kushtojnë shumë
Nuk keni para ti bëni të gjitha shërbimet në kohë?
Që nga sot mund ti bëni dhe ti paguani me këste
Në këtë formë makina juaj nuk lihet mbas dore
Shërbim profesional me produktet më prestigjoze në treg
Shërbimi me garanci
Pjesët të reja dhe origjinale

Si mund ta marrësh këtë shërbim?
Mjafton vetëm me Kartë Identiteti dhe makina riparohet në kohë rekord.

Në këtë formë menaxhoni financat tuaja dhe makina juaj është gjithmonë në formë
Në Servisin Tonë merrni gjithë llojet e shërbimeve që i duhen një automjeti:
Vajra, Filtra, Amortizator, Goma, Elektroaut, Gomina, Motorike, Pastrues Karboni dhe shumë shërbime të tjera.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Shërbime Makine Me Këste”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh