Shtrydhёse Frutash DSP Modeli KJ-3033

4,690 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Shtrydhёse Frutash DSP Modeli KJ-3033

Nje shtrydhёse mjaft praktike dhe funksionale pёr lёngjet e dёshiruara tё shijshme plot vitamina.
Me fuqi 200W dhe me njё nivel shpejtёsie ajo ёshtё mjaft e lehtё pёr tu pёrdorur dhe pёr tu pastruar.
Me 1 nivel shpejtёsie dhe me celesin pёr ndezjen dhe fikjen.
E thjeshtё pёr tu përdorur.

 

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Shtrydhёse Frutash DSP Modeli KJ-3033”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss