Shtrydhёse Frutash DSP Modeli  KJ3031

7,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Shtrydhёse Frutash DSP Modeli  KJ3031

Perfekte pёr pёrftimin e lёngjeve tё frutave pa shumё mundim.

Dizajn modern.

Ndёrtuar nga material i ndёrthurur celik inoks dhe plastikё.

Vjen sё bashku me enёn e lёngut me kapacitet: 2 litёr.

Pastrim automatik.

Rendimenti: 60 %,.

Fuqia: 700 W.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Shtrydhёse Frutash DSP Modeli  KJ3031”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh