Shtrydhёse Frutash E Markёs DSP Modeli KJ3007

6,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Shtrydhёse Frutash E Markёs DSP Modeli KJ3007

Me kapacitet 3.5 litra dhe fuqi 400 – 600 W

Me 3 nivele shpejtёsie, pjesa e thikёs ёshtё material çelik qё nuk ndryshket, pjesa e jashtme ёshtё plastike.

Kёmbёza qё puthiten mirё dhe qё nuk rrёshqasin.

Nuk zё shumё vend nё kuzhinёn tuaj, duke ju krijuar mundёsi pёr tё qёne sa mё praktike.

Pamje tё bukur, lehtёsisht e kombinueshme me cdo kuzhinё.

Nё paketim pёrfshihet edhe gota me kapak, me kapacitet 1000 ml.

Mjafton tё kujtoheni se me lengje frutash ju keni njё organizёm mё tё shёndetshёm dhe investimi juaj merr vlerё afatgjatё.

E lehtё pёr tu pastruar dhe pёrdorur. Pjesёt cmontohen tё gjitha dhe lahen lehtёsisht me ujё tё bollshёm.

Kujdes: Nёse doni ta pёrdorni disa herё gjatё ditёs dhe ta lani vetёm njё herё, mund tё veproni kёshtu: Mjafton tё hidhni gjysёm gote ujё nё vendin ku futen frutat dhe ta ndizni me shpejtёsi minimale. Uji do tё mundёsojё shpёlarjen momentale dhe ju mund ta lani tёrёsisht shtrydhёsen nё fund tё ditёs.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Shtrydhёse Frutash E Markёs DSP Modeli KJ3007”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss