Shtrydhёse Frutash E Markёs DSP Modeli KJ3042

4,490 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Shtrydhёse Frutash E Markёs DSP Modeli KJ3042

Perfekte pёr pёrgatitjen e lёngjeve tё frutave dhe perimeve.
Kapaciteti: 500-1000 ml.
Fuqia (W): 501-800W.
Dy nivele shpejtёsie.

E thjeshtё pёr tu përdorur.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Shtrydhёse Frutash E Markёs DSP Modeli KJ3042”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss