Shtrydhёse Frutash Profesionale DSP Modeli KJ3043

5,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Shtrydhёse Frutash Profesionale DSP Modeli KJ3043

Perfekte pёr pёrgatitjen e lёngjeve tё frutave dhe perimeve tё shёndetshme me vlera ushqyese dhe vitamina kaq tё nevojshme pёr organizmin e njeriut.

Me 3 nivele shpejtёsie tё ndryshme.

Vёllimi i kontenierit: 500 ml.

Rrotullime: 12000 r / min.

Kapaciteti: 1000 ml.

Fuqia: 250 W.

E shpejtë dhe efikase.

Dizajn elegant.

Mjaft e lehtë për t’u përdorur.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Shtrydhёse Frutash Profesionale DSP Modeli KJ3043”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss