Ulje!

Shtrydhese Mekanike

11,990 L 9,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Shtrydhese Mekanike.

Shtrydhesja eshte material metali, me pluhur gize

Eshte e thjeshte ne perdorim dhe mjaft cilesore

Merr lengun natyral me vlera ushqimore nga shega dhe portokalli,

me dy levizje te thjeshta.

Nuk duhet te mungoje ne lokalet apo baret tuaja.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Shtrydhese Mekanike”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss