Sil Kok Gt

1,000 L

Kategori:

Përshkrim

Produkt anti-reflektues, pastrues-ushqyes, i projektuar për  sipërfaqe  plastike brenda automjeteve.
Krijon një shtresë mbrojtëse .
Heq papastërtitë, freskon sipërfaqen dhe lë një aromë të këndshme.
Nuk krijon njolla të yndyrshme.
Rekomandohet për pastrim ditor.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sil Kok Gt”