Slip Donna 785

450 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

  • Slip me bel tё ulёt me tegela tё sheshtё dhe tasel 100 % pambuk, tё dizenjuar posaçerisht pёr ata qё nuk duan tё heqin dorё nga komoditeti.
  • Tё realizuara me pambuk elastik dhe modal.
  • Pёrqindja e etiketёs 45% pambuk, 45% modal, 10% elastan.
  • Masat e disponueshme S-L.
  • Ngjyrat e disponueshme bardhё, zezё, skin

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Slip Donna 785”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss