Slip Donna 6885

750 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

  • Slip me pambuk elastik dhe rreze me punim me lule.
  • Tё realizuara me pambuk elastik dhe modal.
  • Pёrqindja e etiketёs 47 % pambuk, 33 % poliamid, 11 % elastan, 9 % poliester.
  • Masat e disponueshme M-L.
  • Ngjyrat e disponueshme e zezё me rreze ngjyrё ari.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Slip Donna 6885”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss