Slip Donna 520

550 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

  • Slip me bel tё ulёt me pambuk tё butё dhe modal.
  • Ndёrthurje perfekte e pambukut me rrezen.
  • Pёrqindja e etiketёs 45% pambuk, 45% modal/spandex, 10% elastan.
  • Masat e disponueshme S-L.
  • Ngjyrat e disponueshme bardhё, zezё.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Slip Donna 520”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss