Slip Donna Modal 509

450 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

  • Slip klasik realizuar me pambuk dhe modal.
  • Bordo me pambuk tё cilёsisё superiore.
  • Pёrqindja e etiketёs 45% pambuk, 45% modal, 10% elastan.
  • Masat e disponueshme S-L.
  • Ngjyrat e disponueshme bardhё, zezё, skin.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Slip Donna Modal 509”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss