Slip Donna Modal 518

550 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

  • Slip me bel tё ulёt shumё elegant i realizuar me pambuk dhe modal ndёrthurur nё mёnyrё pёrfekte me njё rreze tё hollё.
  • Pёrqindja e etiketёs 45% pambuk, 45% modal, 10% elastan.
  • Masat e disponueshme S-L.
  • Ngjyrat e disponueshme bardhё, zezё.

 

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Slip Donna Modal 518”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss