Slip Pёr Meshkuj ES1000

670 L

Krahaso
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Slip pёr meshkuj
Pёrqindja e etiketёs 93% pambuk 7% elastan.
Vjen nё ngjyrat e bardhё, zezё, blu dhe gri.
Masat e disponueshme S,M,L,XL

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Slip Pёr Meshkuj ES1000”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss