Slip Pёr Meshkuj ES1512

700 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Slip pёr meshkuj
Pёrqindja e etiketёs 93% pambuk 7% elastan.
Vjen nё ngjyrat e bardhё, zezё, blu dhe gri.
Masat e disponueshme S,M,L,XL.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Slip Pёr Meshkuj ES1512”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss