Smart Bracalet

2,590 L

  • Kompatibël me sistemin Android 4.4 / iOS 7.1 dhe më lart
  • Bateri që  zgjat më shumë se 7 ditë
  • Mbështetje e thirrjes telefonike
  • Monitorues i rrahjeve të zemrës
  • Pedometër, matje kalorish , matje distance, monitor gjumi.
Krahaso

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Smart Bracalet”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss