Smart Bracelet

2,490 L

Krahaso

Përshkrimi

– Plotësisht i përshtatshëm për smartphone Android 4.4 dhe IOS 8.0 dhe më lart.
– Përcaktoni: hapat, distancën, kalori të djegura, cilësinë e gjumit dhe shkalla e zemrës gjatë gjithë ditës.
– Mbështetni SMS, WhatsApp, Facebook, Twitter dhe njoftime të tjera të rrjeteve sociale.
– Në tre ngjyra të ndryshme: e zezë, e kuqe dhe blu.
– Madhesia e ekranit 0.96 inç
– Versioni Bluetooth 4.0
– Kapaciteti i baterise: 80mAh
– Kundër ujit

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Smart Bracelet”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss