Smart Bracelet

2,490 L

Plotësisht i pershtatshem me smartphone të ndryshëm (Android dhe IOS)

Përcaktoni: hapat, distancën, kalori të djegura, cilësinë e gjumit dhe shkalla e zemrës gjatë gjithë ditës.

Madhesia e ekranit 0.96 inç OLED HD

Me rrip të hollë.

Regjistroni ecurinë ditore, distancën dhe konsumin e kalorive.

Monitorimi i gjumit dhe alarmi.

Mbështetni SMS, WhatsApp, Facebook, Twitter dhe njoftime të tjera të rrjeteve sociale.

Versioni Bluetooth 4.0

Kapaciteti i baterise: 90mAh

Përshkrimi

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Smart Bracelet”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh