Solucion Sonax Për Pastrimin Dhe Mirëmbajtjen E Kroskotit Me Efekt Mat

1,290 L

Kategori:

Përshkrim

Solucion Sonax Për Pastrimin Dhe Mirëmbajtjen E Kroskotit Me Efekt Mat.

• Pastron sipërfaqet e brendshme plastike të makinës.
• I jep efektin mat sipërfaqes dhe largon pluhurin e pranishëm.
• Ofron aromë të këndëshme dhe të freskët.
• Sasia 500 ml.
• Produkt origjinal gjerman.

Ref.283241

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Solucion Sonax Për Pastrimin Dhe Mirëmbajtjen E Kroskotit Me Efekt Mat”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh