Sonax, Aksesor Plastik Për Heqjen E Ujit

1,590 L

Përshkrimi

Sonax, Aksesor Plastik Për Heqjen E Ujit

• Ofron tharje të shpejtë të sipërfaqeve të ndryshme të lagura
• Material silikoni dhe fleksibël duke u përshtatur me cdo formë.
• Ideale për përdorim pas larjes së makinave.
• Përmasat 53 x 110 x 315 mm.
• Produkt origjinal gjerman .

Ref.417400

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax, Aksesor Plastik Për Heqjen E Ujit”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh