Sonax, Leckë Tharje

2,390 L

Kategoria:

Përshkrimi

Sonax, leckë tharje për përdorime në lavazh.
Copë me cilësi të lartë dhe mikrofibra.
E butë, mundëson tharje të shpejtë dhe nuk gërvisht bojën.
Përmasat 80 x 50 cm.
Produkt origjinal Gjerman.

Ref.450800

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax, Leckë Tharje”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh