Sonax Lucidues Extrem Me Dyll Mbrojtës 3 NanoPro

2,290 L

Krahaso

Përshkrimi

Sonax Lucidues Extrem me Dyll Mbrojtës 3 NanoPro

• Lustër e fuqishme për bojëra të mërzitshme, të turbullta dhe të lëna pas dore.
• Pluhuri jashtëzakonisht i holluar i oksidit të aluminit eliminon gërvishtjet e lehta, heq shtresat e zbrazura të bojes dhe zbut bojën.
• SONAX XTREME Polish + Wax 3 jep shkëlqim të bojës në përfundim dhe lustrim përfundimtar.
• Produkt original gjerman.
• Sasia 500 ml.

Ref.202200

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax Lucidues Extrem Me Dyll Mbrojtës 3 NanoPro”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss