Sonax Luicidues Extrem me Dyll Mbrojtës 2NanoPro

2,590 L

Kategori:

Përshkrim

Sonax Luicidues Extrem me Dyll Mbrojtës 2NanoPro

• Llak i butë me efekt të mesëm lustrues për veshje të reja që i bën të duken si të reja vazhdimisht.
• Siguron ngjyra të shkëlqyera dhe afatgjate falë teknologjisë inovative Hybrid NetProtection.
• SONAX XTREME Polish + Wax 2 gjithashtu mund të ofrojë lustrim perfekt për cdo makinë
• Produkt origjinal gjerman.
• Sasia 500 ml.

Ref.207200

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sonax Luicidues Extrem me Dyll Mbrojtës 2NanoPro”