Sonax Pastë Abrazive Pa Silikon

890 L

Përshkrim

Pllaka abrazive pa silikon me përmbajtje të lartë gërryese për lëmimin e shtresave të dëmtuara.
Heq shenjat e krijuara nga ekskretimi i zogjve, insektet dhe rrëshirat e drurit në llak.
Për të gjitha tipet dhe ngjyrat e bojës.
Heq implantet e pluhurit, mjegullën e bojës, shenjat nga lëmimi.
E përshtatshme për restaurimin e bojërave të dëmtuara.
Sasia 75 ml
Produkt origjinal Gjerman

Ref.320100

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sonax Pastë Abrazive Pa Silikon”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh