Sonax Pastrues Ekstrem Disqesh

1,390 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Sonax Pastrues Ekstrem Disqesh

SONAX XTREME Rim Cleaner PLUS është një pastrues shumë i efektshëm, pa acide, për të gjithë llojet e çelikut.
Ai largon shpejt edhe papastërtitë më të vështira, siç janë pluhuri nga frenimi, mbetjet e naftes, gomës dhe ndotjet e tjera të rrugëve.
Bën që disqet e makinës tuaj të marrin shkëlqimin më maximal dhe të duken si të reja.
Sasia është 750 ml.

Ref.230200

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax Pastrues Ekstrem Disqesh”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss