Sonax, Pastrues Profesional Për Frenat

1,290 L

Përshkrimi

Sonax, Pastrues Profesional Për Frenat

• Pastrues i fuqishëm për riparimin dhe mirëmbajtjen e frenave dhe motorit.
• Heq pluhurin dhe papastërti të tjera me përmbajtje vajore.
• Sasia është 400 ml.
• Produkt origjinal gjerman .

Ref.483300

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax, Pastrues Profesional Për Frenat”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh