Sonax Pastrues Rrethor Për Plastikën

690 L

Kategori:

Përshkrim

Sonax Pastrues Rrethor Për Plastikën
Sfungjer rrethor i përbërë me copë mikrofibër që ndihmon në pastrimin e brendshëm dhe të jashtëm të makinës tuaj.
Nuk le vija në sipërfaqe dhe mbahet lehtësisht në duar si një mini xhep për futjen e gishtërinjve në moment pastrimi.
Lahet lehtësisht me ujë.
Paketimi përmban 1 sfungjer.

Ref. 417200

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sonax Pastrues Rrethor Për Plastikën”