Sonax Pastrues Xhami Aromë Limoni 2 L

1,090 L

Krahaso

Përshkrimi

Sonax Pastrues Xhami Aromë Limoni 2 L

• Ideal për pastrimin e xhamave ,fenerëve si dhe sipërfaqeve plastike.
• Pastron në mënyrë efikase dhe lë një aromë të këndëshme limoni.
• Heq insektet, vajin dhe pluhurin e silikonit kudo që ato mund të kenë lënë shenjë mbi makinën tuaj.
• Sasia është 2 litër.
• Produkt origjinal gjerman.

Ref.260541

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax Pastrues Xhami Aromë Limoni 2 L”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss